Бібліотека Миколаївського державного аграрного університету - заходи - Миколаївська книга-2010
головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science за кошти держбюджету.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу: інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ
МНАУ
Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
МФО 820172 Р/р 31254214218287

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

ЗАХОДИ

Тетянин день - День студентів

     Є в морозному січні день, забарвлений радісним і яким-то вже весняним настроєм. Це 25 січня - Тетянин день, День студентів. Тетянин день - свято, який любить і відзначає будь-який поважаючий себе студент. Та й як студентам не радіти, адже зимова сесія залишилася позаду. В цьому році з ініціативою весело його відсвяткувати виступили студенти факультету ТВППТСБ. А точніше, з такою пропозицією і за допомогою звернулася в нашу бібліотеку студентський декан факультету Іола Бєлка. І ось довгоочікуваний день настав...
29 січня в читальному залі бібліотеки МНАУ відбулося дуже яскраве свято під назвою «Тетянин день: студентське свято з інтригою».

     Сценарій, підготовлений провідним спеціалістом відділу обслуговування М.В. Гук і режисерська робота зав. відділом обслуговування О.В. Якименко, в черговий раз порадували глядачів і показали нові можливості культурно-просвітницької роботи вузівської бібліотеки. Технічне і музичне оформлення вечора підготувала зав. відділом Д.В. Ткаченко, а зав. електронним читальним залом - «золоті руки бібліотеки МНАУ» С.М. Кулакова, чиє авторське оформлення залу помітно підняло настрій глядачам, ще раз довели, що сучасна університетська бібліотека ламає старі стереотипи і йде в ногу з часом.

 

Олександра Потриваєва та Олександр Бондарь

       Яскраві та веселі діалоги ведучих стали справжньою акторською роботою студентів технолого-економічного коледжу Віри Нестерук, Юрія Свистельника, студентів факультету ТВППТСБ Олександри Потриваєвої та Олександра Бондаря, які ознайомили присутніх з легендою про Святу Тетяну, сперечалися, дискутували і весь вечір «доводили» глядачам, що прекрасніше імені Тетяна немає, розповідали про добрі справи і душевну доброту всіх Тань, Тетянок, Танюш.... Чим особливо зворушили серця викладачів, що носять це ім'я - Тетяни Василівни Підпалої та Тетяни Віталіївни Наконечної....

Тетяночки...

     І звичайно, пісня «Ах, Таня, Таня, Танечка», яка прозвучала у виконанні студенток Оксани Мукань і Дар'ї Якименко стала для них відмінним подарунком.

 

Оксана Мукань і Дар'я Якименко

       Всі пісні у цей вечір були присвячені покровительці всіх студентів Св. Тетяні і, звичайно ж, це були пісні про кохання, а у виконанні Іллі Шишлова, Оксани Мукань та спеціально запрошеного гостя - студента МНУ їм Сухомлинського Вадима Самойленка вони звучали особливо трепетно, душевно, а часом і весело. Карикатури на студентів, що не здали сесію, загадки та студентські прислів'я стали яскравим наповненням вечора і дали можливість взяти участь у святі всім бажаючим.

Ілля Шишлов

 

Вадим Самойленко

     Порадували глядачів і танцюристи. Запальна суміш із сучасних стилів у виконанні Даші Якименко, Лева Кіма та Яни Кокоші не залишила в залі байдужих і здивувала присутніх своєю яскравістю.

 

Яна Кокоша, Лев Кім та Дар'я Якименко

       Вміло і артистично обігране поетичне привітання Св. Тетяні та її сучасним тезкам у виконанні студента 2 курсу інженерно-енергетичного факультету Олександра Нападисного викликало справжню феєрію емоцій...

Олександр Нападисний

 

       Щирим і зворушливим став виступ студентського декана факультету ТВППТСБ Іоли Бєлки. Вона звернулася зі словами вдячності до своєї наставниці і подруги, колишньому студентського декану Оксані Плаксін, яку за веселий, діловий і енергійний характер студенти ласкаво називають «білочкою». А подарована на пам'ять «від Бєлки Білці» золота шишка стала пам'ятним подарунком.

Іола Бєлка та Оксана Плаксін

 

      Але, звичайно ж, кульмінацією вечора стало «відрубування хвостів»!

Віра Нестерук, Юрій Свистельник, Михайло Чулков, Руслан Олександрович Трибрат

"кат" - Микита Московченко

      На сцену були запрошені: «кат» (його блискуче зіграв студент 1 курсу Микита Московченко) і заступник декана з навчальної роботи Руслан Олександрович Трибрат, який витягнув з «урни з хвостатими» заповітне прізвище боржника. Ним виявився студент 2 курсу Михайло Чулков. Саме його студентське майбутнє і вирішило жеребкування. Віртуозний рух сокири і хвіст у руках «ката»...

Михайло Чулков та "кат" - Микита Московченко

 

      Під овації залу везунчику урочисто було вручено «орден золотого хвоста».

     Про те, що свято вдалося і, що воно стане щорічною традицією, не засумнівався в цей день ніхто. Тому нікого не здивувала і дуже порадувала несподівана пропозиція однієї з представниць прекрасного імені, студентки 1 курсу технологічного факультету Тетяни Підвисоцької, про звернення з ініціативою до ректора МНАУ В'ячеслава Сергійовича Шебаніна - закласти камінь і взяти участь у будівництві каплиці їм. Св. Тетяни.

     Тож бажаємо студентам, щоб студентське життя було завжди наповнено радісними подіями і все, що відбувається на студентській лаві - було самим веселим і приємним у житті.

 

 

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

Методичні рекомендації зі створення профілю науковця у реєстрах ідентифікаторів дослідників Orcid та ResearcherID

Наведено методичні рекомедації, щодо реєстрації у Google Академії профелю науковця, а також відео-уроки з реєстрації та роботі з Google Scholar..

Графік проведення тренінгів

з НПП університету щодо роботи з наукометричними базами даних Google Scholar, ORCID, Web of Science та репозитарієм університету в ЕЧЗ бібліотеки:

Понеділок Факультет ТВППТСБ (13.00-16.30)

Вівторок Факультет агротехнологій (13.00-16.30)

Середа Інженерно-енергетичний факультет (13.00-16.30)

Четвер Факультет менедждменту та ОФФ (13.00-16.30)

П'ятниця ТЕК та факультет культури і виховання (13.00-15.00)

Адміністрація бібліотеки

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ