головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

Віртуальна виставка
"Дистанційна освіта: передовий світовий досвід"

ВІРТУАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ

         

       STAR (Software Tools for Academics and Researchers)

       Програма Массачусетського технологічного інституту (MIT) з розробки віртуальних лабораторій для досліджень і навчання дозволяє розробляти навчальні і дослідницькі програми з загальної біології, біохімії, генетиці, гідрології та в області розподілених обчислень.         

       StarBiochem - 3D-візуалізатор молекул білків. Має гнучку та детальну настройку.

       StarGenetics - дозволяє моделювати процеси схрещування, вивчати закономірності успадкування моногенних ознак (закони Менделя).

       StarORF - дозволяє навчитися ідентифікувати так звані відкриті рамки зчитування (англ - ORF - OpenReadingFrame) - одиниці у складі ланцюга ДНК або РНК, здатні кодувати білок.

       StarMolSim - це серія інструментів яка моделює процеси молекулярної динаміки. Кожен з інструментів має широкий набір вхідних значень і, аналогічно, широкий набір вихідних значень для аналізу та дослідження.

       StarBiogene - набір інструментів з генетики.

       StarHydro - програмний інструмент для моделювання гідрологічних процесів.

       StarCluster - набір інструментів для створення, налаштування і управління кластерами віртуальних машин.

         

         VirtuLab - віртуальна освітня лабораторія

         Проект дозволя створювати віртуальні лабораторні роботи з фізики, хімії, біології, екології. Віртуальні лабораторні роботи реалізовані за допомогою технології Flash. Відрізняються вузькою спеціалізацією, у більшості випадків лінійністю дослідження (вся послідовність дій і результати експерименту задані заздалегідь). Продукти VirtuLab мають пізнавальну цінність і вирішують задачу проведення лабораторних робіт за відсутності необхідного обладнання.  

         

         PhET - віртуальні лабораторії

         Проект, розроблений Університетом Колорадо. Проект включає в себе безліч віртуальних лабораторій, які демонструють різні явищ в галузі фізики, біології, хімії, математики, наук про землю. Досліди мають високу пізнавальну цінність і при цьому дуже захоплюючі.     

         

         Wolfram Demonstrations Project – наочна демонстрація концепцій сучасної науки і техніки.

         Wolfram претендує на роль єдиної платформи, яка дозволяє створити об'єднаний каталог онлайнових інтерактивних лабораторій. Це, на думку його розробників, дозволить користувачам уникнути проблем, пов'язаних із застосуванням різнорідних навчальних ресурсів і платформ розробки. Для перегляду демонстрацій знадобиться завантажити і встановити спеціальний Wolfram CDF Player. Каталог проекту складається з 11 основних розділів, які відносяться до різних галузей знання і людської діяльності. Тут є великі фізичні, хімічні та математичні розділи, а також розділи присвячені техніці, інженерній справі, соціальним наукам.     

         

         The Chem Collective

         Відмінною особливістю лабораторії є те, що відсутні будь-які завдання, користувачеві надана свобода дій. Інші продукти проекту являють собою лабораторні проекти, присвячені певним розділам хімії.     

         

         Word Library of Science

         Всесвітній наукова бібліотека є вільним інтернет-ресурс для світової спільноти. Інтернет Бібліотека пропонує якісний вміст екологічної освіти в коротких книгах і статтях. Мета бібліотеки - рівний доступ до високоякісних ресурсів для природничої освіти для всіх громад по всьому світу.  Дозволяє створювати віртуальні навчальні аудиторії.     

         

         Портал знань

         Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань. Вільний доступ до навчальних курсів різної тематики. Освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення, а також матеріали з інших предметних галузей.     

 

 

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ