головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

ЗАХОДИ

Захід до 70-річчя від Дня народження поета Дмитра Кременя

 


 

13 квітня у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся захід у межах реалізації проєкту «Шануймо поета: Дмитро Кремінь у пам'яті миколаївців», присвячений 70-ій річниці від Дня народження поета. Це спільний проєкт Асоціації бібліотекарів, Спілки письменників Миколаївщини, працівників закладів культури, освітян і Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, що триватиме протягом 2023 року.

Дмитро Кремінь – це феноменальна людина, український поет, публіцист, есеїст, перекладач, заслужений діяч мистецтв України, лауреат державної премії України ім. Т.Г. Шевченка.

У святковій зали зібралися науково-педагогічні працівники та студентська молодь. Відкрила захід проректора із виховної роботи Наталія Шарата, наголосивши: «Постать Кременя стала ще одним виявом соборності української душі, коли талант із Верховини не тільки прижився у степовому Причорномор'ї, а й став його поетичним уособленням».


Участь у заході взяла найрідніша людина феноменального поета – його син Тарас Кремінь – український політик, науковець, громадський діяч, народний депутат України 8 скликання, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, уповноважений із захисту державної мови. Тарас Дмитрович підкреслив: «Мені дуже приємно, що саме Миколаївський національний аграрний університет перший, не тільки з-поміж миколаївських закладів освіти, а й України, доєднався до даного проєкту та вшанував пам'ять Дмитра Кременя».

Активну участь взяла і студентська молодь, підготувавши презентації та повідомлення про життєвий і творчий шлях Дмитра Кременя, декламуючи його вірші. Про становлення поета, його творчість та професійну діяльність розповіла в.о. директора бібліотеки Миколаївського національного аграрного університету Олена Цокало. Особливо чуттєвою була розповідь в.о. завідувача кафедри українознавства, кандидата історичних наук, доцента Тетяни Березовської, яка особисто була знайома із поетом і поділилася сокровенними спогадами про непересічну особистість Дмитра Кременя.

Даний захід не залишив байдужим нікого! Хай вічно живе пам'ять про славетного поета!

 

Закачати pdf

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ