Заняття з «Основ інформаційної культури»
Сучасна система освіти передбачає збільшення частки самостійної роботи студента, ефективність якої безпосередньо залежить від рівня інформаційної культури. Володіючи методами пошуку інформації, фахівці бібліотеки допомагають своїм користувачам удосконалювати інформаційно-комунікаційні навички. Адже наявність універсального фонду навчальної, наукової літератури, періодичних видань, авторефератів, дисертацій, електронних документів потребує вмінь швидкого орієнтування в інформаційних ресурсах.
Не можна не відзначити, що сайт бібліотеки МНАУ - велика підмога в формуванні інформаційної культури здобувачів вищої освіти. Сайт бібліотеки дозволяє не тільки здійснювати пошук інформації в Електронному каталозі, а й переглядати віртуальні виставки, бюлетені періодичних видань, інформацію про нові надходження і корисні посилання на зарубіжні повнотекстові бази даних.
Безперервний процес формування інформаційної культури у студентів здійснюється за допомогою занять з «Основ інформаційної культури», що проводяться щорічно для студентів коледжу, першокурсників та старшокурсників університету усіх форм навчання.
У березні поточного року магістри університету ознайомились з вимогами щодо оформлення списку використаних джерел у магістерській роботі. Під час виконання практичних завдань вони показали високий рівень компетентності.
На допомогу студентам та науковцям розроблено методичні рекомендації «Оформлення списку джерел», «Опис електронних ресурсів» та «Підготовка статті до публікації у міжнародних наукових виданнях».
|
Пошук
Актуально!
УВАГА!
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.
Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science
Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.
УВАГА! «Хижацькі» журнали!
Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.
Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі
АКЦІЯ!
Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»
Далі...
|