Корисні посилання
Наукометричні бази даних
ОГОЛОШЕННЯ
Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.
Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.
Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.
Адреса бібліотеки МНАУ:
54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua
Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ
Призначення платежу:
інформаційно-бібліотечні послуги від ПІБ
МНАУ
Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
МФО 820172
Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності
Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:
КАЛЕНДАР
|
|
Міжнародні інформаційні ресурси з сільськогосподарських наук
web-огляд
|
Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України
Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України - спеціальна бібліотека загальнодержавного значення, провідний галузевий депозитарій сільськогосподарської та лісогосподарської літератури, комплексний бібліотечно-інформаційний, культурно-просвітницький, науково-методичний та видавничий центр, що сприяє збереженню, створенню і використанню інформаційних ресурсів та науковому забезпеченню інформаційно-бібліотечного супроводження агропромислового виробництва.
Тематичні рубрики: екологія, охорона природи, ботаніка, біологія, економіка сільського господарства, ветеринарія, лісове господарство, організація і управління сільськогосподарським виробництвом, механізація сільського господарства, ґрунтознавство, агротехніка, сільськогосподарська меліорація, добрива, шкідники, хвороби і захист рослин, рільництво, садівництво, плодівництво, овочівництво, тваринництво, продукція тваринництва, бджільництво, охота, рибальство, рибництво, переробка сільськогосподарської продукції, живлення.
|
|
International Information System for the Agricultural Sciences and Technology
Міжнародна інформаційна система по сільськогосподарським наукам і технологіям. Включає бібліографічні записи і реферати документів по сільському господарству і суміжним галузям з країн - членів FAO. Bедеться національними центрами країн-членів FAO і Координаційним центром AGRIS в Римі з 1975 р. Oб'єм 3,5 млн. записів на англійській мові.
|
|
Статистика FAO
Включає статистичні дані 210 країн світу. Ведеться національними центрами країн-членів FAO на англійській, французькій, іспанській, арабській, китайській мовах..
|
|
Current Research Information System
Інформаційна система досліджень (КРІС) з сільського господарства, харчових наук, лісогосподарських досліджень, освіти та діяльності Департаменту сільського господарства Сполучених Штатів, з акцентом на грантові програми Національного інституту сільського господарства і продовольства. Інформація про проекти з підтримки Міністерства сільського господарства США, наукових установ, державних сільськогосподарських станцій, університетів, малого інноваційного бізнесу, дослідження з сільського господарства.
|
|
Agricultural On-Line Access
Інформаційна система США з сільського господарства. Bедеться Національною сільськогосподарською бібліотекою США з 1970 р.Oб'єм 4,5 млн. записів англійською мовою.
|
|
Український індекс наукового цитування
Веб-сайт «Український індекс наукового цитування» — це складова програмно-апаратного комплексу для забезпечення моніторингу суб'єктів наукової діяльності України. Призначення системи — забезпечення збору, обробки та надання доступу до даних щодо показників активності індивідуальних та колективних суб'єктів наукової діяльності України.
|
|
Електронні інформаційні ресурси Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського
Надано доступ до електронного каталога бібліотеки з 433 тис. записів, також містять повнотекстові автореферати дисертацій, статті з періодичних видань, книги та тексти.
|
|
Directory of Open Access Journals
Включає повні тексти наукових журналів по сільському господарству і суміжним галузям зі світового потоку публікацій. Ведеться Lund University Libraries, Head Office англійською мовою
.
|
|
Core Historical Literature of Agriculture
Історична література по сільському господарству 18-20 ст. Включає електронну колекцію кращих монографій з сільського господарства, опублікованих в період з 18 століття до середини 20 століття в США і Західній Європі.
|
|
Пошук
Актуально!
УВАГА!
Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus.
Дистанційна освіта
На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua
Чеклісти для дотримання академічної доброчесності
Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:
Чекліст для наукового керівника
Чекліст для магістранта й аспіранта
Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців
Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.
Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"
Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).
УВАГА!
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.
Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science
Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.
Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»
Реєстр наукових видань України
УВАГА! «Хижацькі» журнали!
Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.
Перевірка наявності видання у базі Web of Science
Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі
АКЦІЯ!
Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»
Далі...
|