54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua
Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ
Призначення платежу:
інформаційно-бібліотечні послуги від ПІБ
МНАУ
Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
МФО 820172
Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності
Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:
КАЛЕНДАР
Google Scholar: можливості для науковців та дослідників
web-огляд
Представлені методичні матеріали стануть у нагоді науковцям та дослідниками, які бажають створити власний профіль у Google Scholar.
Створюйте аккаунти в Google Scholar та надсилайте інформацію про свої бібліометричні профілі (прізвище, ім'я, по батькові та інтернет-адресу профілю в Google Scholar) на поштову адресу bibliometrics@nbuv.gov.ua або повідомляйте за телефоном (044) 524-95-01 з метою внесення даних в реєстр науковців України для науковометричного аналізу в БД "Бібліометрика української науки" та в мережі Інтернет інформації про публікації.
Пошукова система Google створила спеціальний інструмент «Академія Google» для пошуку рецензованих статей, дисертацій, монографій, інших наукових публікацій по різних сайтах, репозитаріях; систематизує всі публікації з існуючих сервісів: Scopus, Web of Science та ін. Методичні рекомендації «Робота з наукометричними ресурсами Інтернет: Академія Google» допоможуть зареєструватися науковцям університету в профілі GSC та системі «Бібліометрика української науки».
Викладено основні особливості робот з пошуковою системою та наукометричною базою даних Google Академія, інформацію про застосування її показників для складання світових і українських рейтингів науковців, покрокову інструкцію з реєстрації, наповнення та редагування власного профілю в системі. Розглянуто можливості простого та розширеного пошуку інформації. Описано інструмент укладання користувачем власної бібліотеки бібліографічних посилань, які індексуються системою Google Академія, і сервіс, за допомогою якого будуються рейтинги найвпливовіших фахових періодичних видань у світі. Для здобувачів вищої освіти, аспірантів і дослідників різних галузей знань та спеціальностей.
Методичні рекомендації написані для молодих дослідників, які тільки розпочинають знайомитись з можливостями Google Академії.
Рекомендації містять чотири розділи, які відповідають чотирьом основним можливостям системи: пошук у Google Академії; профіль вченого у Google Академії; моя бібліотека в Google Академії; показники Google Академії.
На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua
Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:
Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»