головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

ЗАХОДИ

 

Святкування 40-річчя університету: науково-освітня спадщина

 

  На честь 40-річного ювілею Миколаївського національного аграрного університету фахівці бібліотеки МНАУ організували тематичну виставку «МНАУ: наукові досягнення вчених», яка відображає багаторічний внесок викладачів та науковців університету у розвиток науки і освіти. Виставка стала чудовою нагодою для студентів, викладачів та гостей університету ознайомитися з багатогранним доробком професорсько-викладацького складу, який охоплює найрізноманітніші галузі знань.

 

 

Академічна доброчесність та правильне оформлення наукових робіт: зустріч студентів-психологів МНАУ з директором бібліотеки

 

  31 жовтня 2024 року у бібліотеці відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» Миколаївського національного аграрного університету з директором Оленою Цокало. Директорка бібліотеки провела роз'яснювальну лекцію під час якої обговорювалися основи оформлення списку літератури для наукових робіт та ключові аспектами академічної доброчесності.

 

Презентація книги «Сива райдуга» у Миколаєві: літературна спадщина Дмитра Кременя

 

  11 жовтня 2024 року в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася знакова подія для всіх шанувальників української літератури. Публіці була представлена нова збірка видатного поета, есеїста, перекладача та публіциста Дмитра Дмитровича Кременя – книга-триптих «Сива райдуга». Це літературно-художнє видання, яке стало важливим внеском у збереження культурної спадщини України, побачило світ завдяки київському видавництву «Ярославів Вал». Збірка містить не тільки вибрані твори митця, а й його останні вірші, роздуми, есе та літературні портрети.

 

Знайомство першокурсників МНАУ з бібліотекою: шлях до успішного навчання та наукової роботи

 

  Щороку, з початком навчального року, всі першокурсники Миколаївського національного аграрного університету знайомляться з університетською бібліотекою. Це не просто традиція, а важливий крок для здобувачів освіти, які лише розпочинають свій шлях до знань. Під час ознайомчої екскурсії бібліотека МНАУ відкриває перед новачками широкий спектр послуг, що роблять навчання легшим, а наукову роботу більш результативною.

 

 

 

Захід до 70-річчя від Дня народження поета Дмитра Кременя

  13 квітня у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся захід у межах реалізації проєкту «Шануймо поета: Дмитро Кремінь у пам'яті миколаївців», присвячений 70-ій річниці від Дня народження поета. Це спільний проєкт Асоціації бібліотекарів, Спілки письменників Миколаївщини, працівників закладів культури, освітян і Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, що триватиме протягом 2023 року.

 

 

 

Виготовлення української народної ляльки-оберега. Віртуальний майстер-клас

  Українські національні обереги – безцінна спадщина минулих часів.  Наші предки використовували захисні амулети та знаки ще за часів панування слов’янських племен на території від Карпат до луганських териконів. Традиції оберігати свій дім від духів та всілякої нечисті збереглися в Україні й донині.

 

 

 

ТОП-10 найцікавіших музеїв України. Віртуальна екскурсія

  З метою сприяння збереженню, захисту та популяризації культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам'яті українського народу пропонуємо здійснити віртуальну екскурсію по найцікавішим музеям України. Екскурсія знайомить з самими незвичайними музеями України, такими як Музей історії пожежної охорони, Музей метрополітену, Музей води, Музей в темряві «Третя після опівночі», Музей звуку та ін.

 

 

 

Цикл масових заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек

   Протягом вересня у бібліотеці Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ) був проведений цикл масових заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек. В рамках заходу було організовано незвичайну виставку - хіт-парад читацьких думок «Я люблю свою бібліотеку».

 

Місячник першокурсника

   Традиційно протягом вересня у бібліотеці МНАУ відзначається «Місячник першокурсника», в ході якого відбувалися зустрічі працівників бібліотеки зі студентами перших курсів усіх факультетів МНАУ.

 

 

Постійна акція «Bookcrossing»

   З метою залучення користувачів до читання у відділі обслуговування бібліотеки проходить постійна акція «Bookcrossing», в ході якої кожен користувач може принести книги зі своєї особистої бібліотеки, які він сам уже прочитав і бажає дати можливість іншим прочитати їх.

 

 

Благодійна акція «Подаруй книгу бібліотеці»

   В рамках благодійної акції «Подаруй книгу бібліотеці» члени родини викладача Пшениченка Анатолія Сергійовича подарували 175 примірників художньої літератури до фондів бібліотеки МНАУ. Таким чином, фонд бібліотеки став ще більш різноманітним і цікавим.

 

 

 

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ