головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

Науково-практичні конференції. 2021 рік

 

 

Цокало О. О., Ткаченко Д. В. Інформаційно-консультаційна робота бібліотеки МНАУ з питань запобігання публікацій у «хижацьких» виданнях // Бібліотечна справа у сучасних інформаційно-комунікативних процесах: тенденції та перспективи VII : науково-практична online конференція, 19-25 квітня 2021 р. Острог : Острозька академія, 2021. URL: https://conf.oa.edu.ua/index.php/libconf/libcon202104/paper/view/298/84

 

Учасників конференції "Бібліотечна справа у сучасних інформаційно-комунікативних процесах: тенденції та перспективи", яку проводили фахівці бібліотеки Острозької академіх хвилювало питання - якою має бути сучасна бібліотека, як бібліотекарі повинні реагувати на нові виклики сучасного інформаційно-комунікаційного світу, як трансформуватися та досягти найкращої взаємодії з читачами? Бібліотеку МНАУ на коференції представляли Цокало О.О. та Ткаченко Д.В. з доповіддю "Інформаційно-консультаційна робота бібліотеки МНАУ з питань запобігання публікацій у «хижацьких» виданнях". У виступі розглянуто проблему розповсюдження «хижацьких» та «сміттєвих» видань, а також видань з низькою науковою значущістю. Наведено досвід роботи бібліотеки МНАУ у напрямку запобігання розміщенню результатів наукової діяльності професорсько-викладацького складу університету у таких виданнях. Запропоновано деякі практичні шляхи подолання цього негативного явища.

 

 

 

Цокало О. О., Ткаченко Д. В. Трансформація бібліотечно-інформаційного обслуговування в умовах пандемії // Бібліотека в цифрову епоху: від традиції до інновації : збірник матеріалів Всеукраїнської бібліотечної конференції, присвяченої 100-річчю заснування ФБ ОДАУ / уклад. : О. П. Крайтель, Г. О. Башкатова. Одеса : ОДАУ, 2021. С. 83-90. URL: https://dspace.mnau.edu.ua/jspui/handle/123456789/9770

 

У травні колеги з Одеського державного аграрного університету запросили до участі у конференції "Бібліотека в цифрову епоху: від традиції до інновації". Фахівці бібліотеки МНАУ Ткаченко Д.В. та Цокало О. О. у доповіді "Трансформація бібліотечно-інформаційного обслуговування в умовах пандемії" поділилися досвідом бібліотеки Миколаївського національного аграрного університету у організації забезпечення освітньої та наукової діяльності під час карантину. Визначено зміни в організації користувачів у віддаленому режимі. Окреслені подальші шляхи розвитку цифровізації інформаційно-бібліотечної діяльності.



Вже стала традиційною участь наших бібліотекарів у конференціях, які проводить Наукова бібліотека НУК. У листопаді 2021 року фахівці бібліотеки МНАУ Ястремська Г.А. та Фисенко І. А. виступили з доповіддю "Особливості надання послуг інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки Миколаївського національного аграрного університету в умовах карантинних обмежень" на Всеукраїнській науково-практичної конференції "Сучасні тренди розвитку бібліотеки ЗВО цифрової епохи в структурі інформаційного забезпечення навчального процесу, наукової та дослідницької діяльності ЗВО". У доповіді фахівці бібліотеки МНАУ ознайомили бібліотечну спільноту з розширеним діапазоном послуг, які можна отримати дистанційно, а також про нові навички роботи в он-лайн режимі та підвищення свого професійного рівня.

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ