Душі аптека - бібліотека
29 вересня у бібліотеці-філії гуртожитку №1 Миколаївського національного аграрного університету відбулася театралізована дія під назвою «Душі аптека – бібліотека», присвячена Всеукраїнському Дню бібліотек. Метою даного масового заходу було донесення до студентської молоді інформації про важливу роль бібліотеки у розвитку цивілізованого суспільства, становленні культури кожної розвиненої держави.
![](images_3/2015/Library_Day/04_Library_Day_4.jpg)
Під час проведення театралізованої дії здобувачам вищої освіти була представлена історія виникнення і розвитку книговидавництва і бібліотечної справи у вигляді пісень, які виконували історичні персонажі різних часів і країн (Фараон, Монах, Першодрукар Іван Федоров), а також у вигляді прозових розповідей. Крім того, був висвітлений зв’язок Всеукраїнського Дня бібліотек з православним святом Віри, Надії, Любові і їх матері Софії (від грецького «софіа» - мудрість), яке відзначається у той же день – 30 вересня. Адже бібліотека – це храм мудрості і знань кожного народу, які зберігаються протягом багатьох тисячоліть до наших днів і можуть в будь-який момент стати у пригоді. Крім пісень та розповідей, увазі глядачів була представлена гумористична сценка баби Параски і баби Палажки (за мотивом твору українського письменника І.С. Нечуя-Левицького), які теж визнали незмінну цінність бібліотеки у сучасному суспільстві, тим паче, що розвиток бібліотечної справи йде в ногу з часом.
На сьогодні залишається незмінною важлива роль літератури у розвитку освіти і культури як студентської молоді, так і усього суспільства. Це було визнано здобувачами вищої освіти під час проведення даного заходу.
![](images_3/2015/Library_Day/04_Library_Day_3.jpg)
Ведучими театралізованої дії були студентки обліково-фінансового факультету Сидорчук Яна і Власюк Ірина (група Ф 4/1), які виконали свої ролі на «відмінно», порадувавши присутніх чарівним виглядом, неперевершеною дикцією та багатими на інтонації голосами. У проведенні та організації заходу також брала участь провідний бібліотекар філії №1 бібліотеки МНАУ Гайдай Олена Іванівна. Фотозйомку заходу забезпечила провідний бібліотекар абонементу бібліотеки МНАУ Гук Марина Валентинівна.
![](images_3/2015/Library_Day/04_Library_Day_1.jpg)
У проведенні театралізованої дії брали участь здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету та факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва. На закінчення заходу студентка факультету ТВППТСБ дуже зворушливо прочитала Молитву до книги. Усі учасники театралізованої дії виявили чудові голоси та неабиякі акторські здібності.
![](images_3/2015/Library_Day/04_Library_Day_5.jpg)
По закінченні заходу усі його учасники отримали подячні листи від бібліотеки МНАУ за активну участь у проведенні культурно-виховних заходів. Всі представники студентської молоді, які були присутні на проведенні заходу визнали, що роль бібліотеки у житті й розвитку суспільства дійсно дуже важлива в усі часи і домовилися про подальшу плідну співпрацю.
.