Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету - Актуальні новини
головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

ЗАХОДИ

Душі аптека - бібліотека

                                                                                                 
        29 вересня у бібліотеці-філії гуртожитку №1 Миколаївського національного аграрного університету відбулася театралізована дія під назвою «Душі аптека – бібліотека», присвячена Всеукраїнському Дню бібліотек. Метою даного масового заходу було донесення до студентської молоді інформації про важливу роль бібліотеки у розвитку цивілізованого суспільства, становленні культури кожної розвиненої держави.


 

         Під час проведення театралізованої дії здобувачам вищої освіти була представлена історія виникнення і розвитку книговидавництва і бібліотечної справи у вигляді пісень, які виконували історичні персонажі різних часів і країн (Фараон, Монах, Першодрукар Іван Федоров), а також у вигляді прозових розповідей. Крім того, був висвітлений зв’язок Всеукраїнського Дня бібліотек з православним святом Віри, Надії, Любові і їх матері Софії (від грецького «софіа» - мудрість), яке відзначається у той же день – 30 вересня. Адже бібліотека – це храм мудрості і знань кожного народу, які зберігаються протягом багатьох тисячоліть до наших днів і можуть в будь-який момент стати у пригоді. Крім пісень та розповідей, увазі глядачів була представлена гумористична сценка баби Параски і баби Палажки (за мотивом твору українського письменника І.С. Нечуя-Левицького), які теж визнали незмінну цінність бібліотеки у сучасному суспільстві, тим паче, що розвиток бібліотечної справи йде в ногу з часом.

       На сьогодні залишається незмінною важлива роль літератури у розвитку освіти і культури як студентської молоді, так і усього суспільства. Це було визнано здобувачами вищої освіти під час проведення даного заходу.

        

 

        Ведучими театралізованої дії були студентки обліково-фінансового факультету Сидорчук Яна і Власюк Ірина (група Ф 4/1), які виконали свої ролі на «відмінно», порадувавши присутніх чарівним виглядом, неперевершеною дикцією та багатими на інтонації голосами. У проведенні та організації заходу також брала участь провідний бібліотекар філії №1 бібліотеки МНАУ Гайдай Олена Іванівна. Фотозйомку заходу забезпечила провідний бібліотекар абонементу бібліотеки МНАУ Гук Марина Валентинівна.


        

        У проведенні театралізованої дії брали участь здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету та факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва. На закінчення заходу студентка факультету ТВППТСБ дуже зворушливо прочитала Молитву до книги. Усі учасники театралізованої дії виявили чудові голоси та неабиякі акторські здібності.


        

        По закінченні заходу усі його учасники отримали подячні листи від бібліотеки МНАУ за активну участь у проведенні культурно-виховних заходів. Всі представники студентської молоді, які були присутні на проведенні заходу визнали, що роль бібліотеки у житті й розвитку суспільства дійсно дуже важлива в усі часи і домовилися про подальшу плідну співпрацю.

.

 


 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ