Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету - Актуальні новини
головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

ЗАХОДИ

Встреча с поэзией

                                                                                                  Поэзия есть мир, одним объятый  человеком.
                                                                                                                                                                 В.Гюго

         29 апреля в электронном зале библиотеки ННАУ царило  весеннее настроение. Волнение, теплые улыбки ребят и ожидание чего-то нового и интересного, все это создало особую атмосферу.




           Встреча с поэзией – это всегда праздник, праздник, после которого смотришь на мир чуть-чуть другими глазами, как будто  увидел все совсем в других красках  или побывал в параллельном мире, таком похожем и не похожем на наш.




 

         Долгожданная встреча с николаевской поэтессой, скрипачкой и актрисой Евгенией Мишанкиной  со здобувачами вищої освіти Николаевского  Национального аграрного университета, в рамках очередного заседания литературно-музыкальной гостиной,  стала настоящим праздником для молодых любителей современной поэзии.




         Евгения  Мишанкина  искренне делилась секретами своего творчества, рассказывала о себе и о своей работе в театре, о своих книгах «Мысли из ребра», «Свет наружу..»,  «Цвет счастья» и др. и конечно читала свои стихи.




         Поэзия Евгении Ивановны – это целый мир, мир, в котором живет добро и зло, где обычные люди грустят и радуются, влюбляются и расстаются, ищут себя в жизни, мечтают и немного философствуют.




 

         А еще в стихах поэтессы много любви, любви к родному Николаеву и к николаевцам, любви к театру и музыке  и просто любви к жизни.




 

         Яркая и лиричная, смелая и душевная, пронзительно честная и ироничная поэзия не могла не растопить молодые сердца.




 

         здобувачам вищої освіти было интересно все: предпочтение в музыке, любимый писатель, как приходит вдохновение и советы начинающим  поэтам.




         Завершением встречи  стали исполненная Евгенией Мишанкиной  авторская песня.




 

         И конечно фото на память.


Відгук

  

       28 квітня здобувачам вищої освіти нашого університету і цінителям поезії випала нагода поспілкуватися з талановитою людиною, Євгенією Іванівною Мішанкіною.

         Поетеса до нашої уваги представила декілька своїх збірок, які були зовсім не схожі одна на одну, але вразили легкістю та милозвучністю своїх рядків. Дуже цікаво було послухати історії з життя Євгенії Іванівни і відповіді на наші питання. Відбулася дуже приємна розмова, після чого поетеса зіграла власну пісню на фортепіано і вразила своїм співом. Виявляється, Євгенія Іванівна грає на багатьох музичних інструментах і пообіцяла наступного разу зіграти нам на гітарі. Ми всі з нетерпінням будемо чекати зустрічі.

         Хочеться подякувати працівникам бібліотеки за таку можливість спілкуватися з цікавими людьми і відкривати для себе щось нове.

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ