ЗАХОДИ
Толерантність. Не все те неправильне, що тобі незрозуміле
психологічний тренінг
"Толерантність. Не все те неправильне, що тобі незрозуміле" - cаме під такою назвою був проведений психологічний тренінг 11 листопада у приміщенні філії №1 бібліотеки МНАУ. Ця назва була обрана не випадково, адже 16 листопада у багатьох країнах світу згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН щорічно відзначається Міжнародний день толерантності.
Це поняття передбачає доброзичливе та спокійне ставлення до оточуючих тебе людей і таке саме ставлення до тебе з їхнього боку. Щодня ми вимушені контактувати з різними людьми, кожен з них має свої відмінності: у зовнішньому вигляді, характері, звичках, манері спілкуватися, поведінці, вчинках. Це можуть бути члени родини, друзі, знайомі, сусіди, колеги по навчанню та роботі, навіть просто перехожі на вулицях та супутники у транспорті. У цих людях нам подобається далеко не все, але це не значить, що треба ставитися до них вороже і тим паче цькувати когось з них. Все дуже просто: іншим людям дещо в нас також не подобається, але вони мовчать про це, не завдаючи нам болю ані фізичного ані морального, то хто нам дає право завдавати їм подібне? Адже таким чином об'єктом цькування може стати кожен з нас і навряд чи це нам буде приємно.
Крім того, якщо нам щось не подобається в інших людях, то це зовсім не означає, що ці люди обов'язково погані. Познайомившись з ними ближче, можна переконатися, що в цих людях є і хороші риси і навіть ті, що нам не до вподоби, насправді можуть бути не шкідливими, а навпаки, корисними у житті. Про все це йшлося у детальному обговоренні під час психологічного тренінгу, який проводила практичний психолог Галина Леонідівна Рурик. В основі тренінгу, крім обговорення, була психологічна вправа, під час якої кожен з присутніх міг визначити для себе, наскільки він толерантний відносно оточуючих людей. Усі присутні дійшли висновку, що треба намагатися сприймати інших людей такими, які вони є, у відповідь на це і нас будуть сприймати такими, які ми є.
|
Пошук
Актуально!
УВАГА!
Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus.
Дистанційна освіта
На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua
Чеклісти для дотримання академічної доброчесності
Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:
Чекліст для наукового керівника
Чекліст для магістранта й аспіранта
Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців
Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.
Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"
Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).
УВАГА!
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.
Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science
Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.
Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»
Реєстр наукових видань України
УВАГА! «Хижацькі» журнали!
Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.
Перевірка наявності видання у базі Web of Science
Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі
АКЦІЯ!
Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»
Далі...
|