головна сторінка сайту Бібліотека МНАУкарта сайту Бібліотека МНАУпошук по сайту Бібліотека МНАУ
БІБЛІОТЕКА МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


              

Корисні посилання

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

РЕПОЗИТАРІЙ МНАУ

Неформальна та інформальна освіта

 

Наукометричні бази даних

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.

Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.

Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.

Адреса бібліотеки МНАУ:

54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua

Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ

Призначення платежу:

інформаційно-бібліотечні  послуги від ПІБ МНАУ

Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності

Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:

- КАЛЕНДАР

Українське ділове мовлення. Календар свят

Web-огляд
на допомогу у роботі з бібліографічними менеджерами

Веб-сервіси Evernote та Endnote

 

     Evernote : сайт. URL: https://www.evernote.com.

        Хмарні технології в сучасних умовах стають популярним сервісом у сфері інформаційних технологій, поступово охоплюючи всі сфери людської діяльності, включаючи освіту та науку. Сучасні веб-сервіси дають можливість використовувати планшетні ПК та інші мобільні гаджети в контексті навчання і одночасно удосконалити свої здібності в галузі наукових робочих процесів. Серед різноманітних доступних для науковців сервісів хмарних технологій особливої уваги заслуговує Evernote. Веб-сервіс Evernote покликаний створювати умови ефективного й комфортного доступу до різноманітних електронних ресурсів, а також фіксувати ідеї.

Далі...

 

     Що таке Evernote і як ним користуватися / Raspberry. URL: https://uk.bornpottytrained.com/5212-what-is-evernote-and-how-to-use-it.html.

       

Далі...

 

     Гриценко В., Качан В. Використання середовища Evernote в навчальному процесі // Науковi записки. Серія: Проблеми методики фізико-математичної і технологічної освіти. 2013. Т. 2, № 4. URL: https://core.ac.uk/download/pdf/228636145.pdf.

 

        У роботі висвітлено досвід застосування педагогічних технологій особистісно-орієнтованого навчання. Окреслено коло можливостей інформаційно-комунікаційних технологій для активізації навчальної діяльності здобувачів вищої освіти в хмарно орієнтованому навчальному середовищі. Розглянуто можливості практичного використання хмарного сервісу Evernote в освіті.

 

 

Далі...

 

    Evernote для Windows. Руководство пользователя / Evernote Corporation. 2012. URL: http://docplayer.ru/storage/49/25786660/1609852644/LpG5cQWKYO6-gI0oIx8K0g/25786660.pdf.

        Стислий посібник знайомить з основними функціями та можливостями бібліографічного менеджера Evernote.

 

Далі...

 

     Знакомство с Evernote / TeachVideo // YouTube. Дата оновлення: 28.04.2012. URL: https://www.youtube.com/watch?v=Iuy6qszwrdQ.

        Це відео демонструє як розпочати роботу з бібліографічним менеджером Evernote.

 

     Обзор программы Evernote / winupdateru // YouTube. Дата оновлення: 28.02.2014. URL: https://www.youtube.com/watch?v=K8H3FRJ_Hks.

        Це відео розповідає про функції та можливості програми Evernote.

     Endnote : сайт. URL: https://endnote.com.

       Робота з цитатами в тексті, особливо якщо вона виконується вручну, забирає багато часу і сил. До того ж різні журнали мають різні вимоги до оформлення цитат як в тексті, так і в списку літератури. На щастя, існує спосіб цей процес автоматизувати і ніколи більше не замислюватися про нумерацію і формат ваших цитат, передоручивши роботу Endnote. EndNote Web - програма для авторів, яка дозволяє швидко збирати необхідну бібліографічну інформацію, формувати власну базу даних щодо необхідної тематики або, використовуючи модуль Cite While You Write в Microsoft Word, додавати посилання безпосередньо під час написання публікації.

Далі...

 

     Баскакова С. О., Вигівська В. О. Бібліографічний менеджер EndNote online для науковців (із досвіду роботи бібліотеки Криворізького національного університету) // Сучасна бібліотека: проблеми, досвід та вектори розвитку : матеріали науково-практичної інтернет-конференції (м. Харків, 28–29 травня 2019 р.). Харків, 2019. С. 9–13. URL: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/24.

      У статті висвітлені питання використання інструменту Web of Science EndNote online, який дозволяє створити власний каталог, вести пошук та додавати бібліографічні записи за темою дослідження і полегшує оформлення списку бібліографії за вимогами міжнародних видань. Розглянуті функції вкладок Collect, Organize, Format, Match.

 

 

Далі...

 

     Коротка інструкція користувача EndNote Basic / Пан Бібліотекар. 2013. URL: https://library.phdpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/endnote.pdf.

 

 

Далі...

 

     Бухтоярова Д. EndNote Online: работа с библиографией / Roliki Web of Science // YouTube. Дата оновлення: 21.12.2017. URL: https://www.youtube.com/watch?v=pe6aLMNhsHo.

        Це відео розповідає про функції та можливості програми EndNote.

 

     Мельник О., Федушко C. Бібліографічний менеджер EndNote як допоміжний засіб у роботі науковця // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, (м. Львів, 20–21 вересня 2016 року. Львів : Редакція «УП», 2016. С. 48-49. URL: http://ena.lp.edu.ua:8080/bitstream/ntb/36980/1/24_48-49.pdf.

      Ця стаття вивчає основні функції бібліографічного менеджера EndNote. Досліджено актуальність програми та показано основні кроки пошуку цитат.

Далі...

 

Далі

Повернутися назад 

 

Пошук

Актуально!

УВАГА!

 

Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus. 

 

Дистанційна освіта

На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua

Чеклісти для дотримання академічної доброчесності

Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

Чекліст для наукового керівника

Чекліст для магістранта й аспіранта

Безкоштовний сервіс для самоперевірки на плагіат

Duplichecker

Бібліографічний сервіс «Grafiati»

Розпочато співпрацю із сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців

Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.

Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"

Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).

УВАГА!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.

Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.

Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»

Реєстр наукових видань України

УВАГА! «Хижацькі» журнали!

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.

Перевірка наявності видання у базі Web of Science

Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі

АКЦІЯ!

Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»

Далі...

 

  © 2009-2018 Бібліотека МНАУ