Корисні посилання
Наукометричні бази даних
ОГОЛОШЕННЯ
Миколаївський національний аграрний університет отримав доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science, Scopus та Science Direct за кошти держбюджету.
Миколаївський національний аграрний університет отримав повнотекстовий доступ до найбільшого наукового видавництва Springer Nature.
Бібліотека МНАУ отримує друковані варіанти іноземних наукових журналів "Landbauforschung Applied Agricultural and Forestry Research" та "Studies in Agricultural Economics" присвячені аграрним наукам.
Адреса бібліотеки МНАУ:
54010, м. Миколаїв,
вул. Ген. Карпенко, 73, Навчальний корпус №1
Тел.: (0512) 34 11 40
library@mnau.edu.ua
Реквізити для оплати послуг бібліотеки МНАУ
Призначення платежу:
інформаційно-бібліотечні послуги від ПІБ
МНАУ
Код ЄДРПОУ 00497213
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
МФО 820172
Р/р UA 86 820172 0313 21100 1 2020 18287
Кошти, що отримуються від господарської діяльності
Бібліотека МНАУ у соціальних мережах:
КАЛЕНДАР
|
|
Віртуальна виставка
"Сучасна сільськогосподарська техніка"
СУЧАСНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ
|
Борзненко В. Машини для упаковки [Електронний ресурс] / В. Борзненко // Агробізнес сьогодні. – 2015. - № 4 (299). – Режим доступу : //www.agro-business.com.ua/mekhanizatsiia-apk/2753-mashyny-dlia-upakovky.html
Зручне пакування картоплі, овочів та фруктів у сітку, поліетилен або у тканину підвищують маркетингову цінність товару. Це стосується й рідкої агропродукції: соків, молока, пива та ін. Для різних способів пакування застосовується спеціальне обладнання, яке може встановлюватися на складах чи на фермах.
|
|
Загарний В. Механізоване збирання фруктів і горіхів [Електронний ресурс] / В. Загарний, Г. Мерефянський // Агробізнес сьогодні. – 2015. - № 15-16 (310-311). – Режим доступу : //www.agro-business.com.ua/ mekhanizatsiia-apk/3799-mekhanizovane-zbyrannia-fruktiv-i-gorikhiv.html
Збирання садових і плодоягідних культур, а також волоських горіхів і фундуку можна пришвидшити й полегшити за допомогою плодозбиральних машин вібраційного типу та спеціальних платформ, оснащених уловлювачами. Існують також зручні пристрої для підбирання горіхів із землі.
|
|
Мельник І. І. Комплекси машин для виробництва картоплі [Електронний ресурс] / І. І. Мельник, В. Д. Гречкосій, Р. В. Шатров // Аграрна техніка. – 2009. - № 1 (6). – С. 30-33. – Режим доступу : //www.agritech.com.ua/pdf/1(6)03_2009/Комплекси машин для виробництва картоплі.pdf
Картопля була, є і буде другим найважливішим — після хліба — продуктом у продовольчому кошику українця. В структурі посівних площ госпо- дарств України усіх форм власності у зоні Полісся картопля займає близько 16%, Лісостепу — 8% і Степу — 3%. Загалом за роки незалежності України валовий збір картоплі дещо збільшився, особливо за останні роки.
|
|
Мігальов А. Сучасна техніка для механізації технологічних процесів у садівництві і виноградарстві / А. Мігальов, В. Сидоренко, І. Скок // Техніка і технології АПК. - 2012. - № 12. - С. 16-17. - Режим доступу : //nbuv.gov.ua/UJRN/Titapk_2012_12_6
У статті розглянуто особливості розвитку механізації садівництва та виноградарства в умовах Півдня Україні.
|
|
Муштрук М. Технології і обладнання для виробництва дизельного біопалива з рослинних олій і тваринних жирів / М. Муштрук, Ю. Сухенко, В. Сухенко // Техніка і технології АПК. - 2012. - № 12. - С. 21-23. - Режим доступу : //nbuv.gov.ua/UJRN/Titapk_2012_12_8
У роботі наведено огляд технологій і устаткування для виробництва дизельного біопалива з рослинних олій і тваринних жирів. Обґрунтовано застосування того чи іншого технологічного процесу в залежності від обсягів виробництва.
|
|
Пастушенко А. С. Визначення конструктивно-технологічних параметрів машини давильного типу насіннєвих плодів овоче-баштанних культур [Електронний ресурс] / А. С. Пастушенко // Конструювання, виробництво та експлуатація сільськогосподарських машин. - 2009. - Вип. 39. - С. 210-215. - Режим доступу : //nbuv.gov.ua/UJRN/Zmntz_2009_39_34
|
|
Петренко І. Самохідні німецькі перенавантажувачі буряків [Електронний ресурс] / І. Петренко // Агробізнес сьогодні. – 2015. - № 18 (313). – Режим доступу : //www.agro-business.com.ua/mekhanizatsiia-apk/4061-samokhidni-nimetski-perenavantazhuvachi-buriakiv.html
При двофазному збиранні цукрових коренеплодів важливе місце займають комбайни, що підбирають буряк із кагатів, позбавляють плоди зайвої землі і потім навантажують у кузов вантажівки або у причіп. Найпродуктивніші широкозахватні навантажувачі-очищувачі рухаються без трактора, самостійно. На українському ринку ми бачимо нині кілька популярних моделей таких перенавантажувальних машин.
|
|
Пошук
Актуально!
УВАГА!
Пропонуємо ознайомитись с переліком ключових слів, пов'язнаних з Цілями сталого розвитку, які рекомендується використовувати при написанні статей для видань, що індексуються у БД Scopus.
Дистанційна освіта
На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua
Чеклісти для дотримання академічної доброчесності
Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:
Чекліст для наукового керівника
Чекліст для магістранта й аспіранта
Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів та науковців
Навігатор по веб-ресурсам для аспірантів містить зібрання корисних Інтернет-ресурсів, що стосуються різних аспектів підготовки та захисту дисертацій, посилання на електронну бібліотеку авторефератів дисертацій, наукометричні бази даних та інші ресурси вільного доступу.
Оновлено "Рекомендації щодо оформлення текстового документа до видання"
Перевидання методичних рекомендацій "Оформлення текстового документа до видання" випущено у зв'язку з введенням в дію ДСТУ 3017:2015 «Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять» та припиненням використання в Україні ББК і впровадження УДК (постанова Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177).
УВАГА!
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) припинено.
Перелік журналів, що індексуються у Scopus та Web of Science
Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитися корисною при виборі науково-педагогічними працівниками журналу для публікації своїх результатів наукових досліджень.
Перелік наукових фахових видань України. Категорія «А» та «Б»
Реєстр наукових видань України
УВАГА! «Хижацькі» журнали!
Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями як розпізнати такі видавництва та запобігти публікаціям у них.
Перевірка наявності видання у базі Web of Science
Міжнародні наукові бази даних Web of Science та Scopus: використання у науковому та навчальному процесі
АКЦІЯ!
Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»
Далі...
|