Запропоновані рекомендації щодо інженерних розрахунків параметрів та конструюванню електроозонаторів для системи озонування повітряного середовища інкубатора.
Завдяки розвитку технологічних новацій збирання яєць від курей на птахофабриках є рутинною і швидкою процедурою, яка не призводить до ушкодження продукції. Найбільш поширені системи збирання яєць працюють надійно, акуратно й швидко, що дозволяє досягати високої ефективності.
Продемонстровано призначення, принцип роботи та будови доїльної установки «Карусель», яка може використовуватись для механізації виробництва молока у великих молочних підприємствах та фермерських господарствах. Особливої уваги заслуговує принцип роботи доїльної установки «Карусель», на якій доїння корів відбувається на конвеєрі в індивідуальних станках з автоматизованими процесами доїння, збору, обліку та первинної обробки молока. Крім того, продемонстровано будову основних вузлів і механізмів доїльної установки «Карусель».
Виконане аналітичне дослідження системи масового обслуговування (СМО) типу «доїльна установка» методами теорії ймовірностей, зокрема теорії масового обслуговування. Встановлені структура і оптимальні параметри досліджуваної СМО. Доведено, що найвища ймовірність простоювання притаманна доїльними установкам типу «молокопровід», а найменша – при доїнні у спеціалізованих доїльних залах.
Розглянуто генезис винахідництва на прикладі механізації тваринництва. Поставлено завдання: велику кіль- кість фактів, явищ упакувати в загально зрозумілі конструкційно-технологічні рішення, закони або формули.
Прочь от доильной установки, вперед за компьютер: различные автоматизированные доильные системы заметно изменяют привычные способы работы на молочной ферме. Это может оказаться хорошим шансом для облегчения и варьирования работы.
Фермерські інкубатори відрізняються від побутових насамперед місткістю камер і відповідно більшими габаритними розмірами: якщо брати куряче стандартне яйце, то в такому «інтернаті для курчат» їх має уміщуватися від 300 до 18 000 шт. Відповідно й енергоємність фермерських інкубаторів більша, до того ж, вони розраховані на тривалий безперервний час роботи. Інкубатор не вимагає спеціального монтажу, установки або спеціалізованих знань під час його експлуатації.
Для утримання великої рогатої худоби, овець, свиней, коней, різноманітної птиці нині фермери мають можливість застосовувати електричну огорожу. Вона, залежно від конструкції, може працювати від перемінного електроструму, акумулятора й також від сонячної батареї.
Обґрунтування оптимальних зоотехнічних вимог до структур потокових ліній і параметрів робочих органів для переробки грубих кормів на тваринницьких фермах промислового типу, що забезпечують необхідну якість, при зниженні наведених енерговитрат.
З'ясовано, що якість процесу машинного доїння корів у значній мірі залежить від технологічних та конструктивних параметрів підсистем мобільних доїльних установок. Виробникам мобільного доїльного обладнання рекомендується узгоджувати потужність вакуумного насоса та об’єм вакуумної системи з врахуванням обмежуючого фактора – гранично-допустимих коливань вакууметричного тиску у підбійковому просторі доїльних стаканів.
Проведено дослідження впливу конструктивних і енергетичних параметрів на експлуатаційні характеристики електротеплоакумулювальних модулів електрообігрівних підлог тваринницьких споруд.
Розглянуто проблему сервісного обслуговування молочно-доїльного обладнання. Запропоновано принципи нової стратегії техніко-технологічного моніторингу молочно-доїльного обладнання. Розроблено комплект устаткування виробничого контролю техніко-технологічних параметрів молочно-доїльного обладнання, що від- повідає вимогам ISO 6690.
На Google-диску створено папку "Дистанційна освіта". Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти мають можливість отримати повнотекстові електронні версії навчальної літератури, надіславши запит на електронну пошту бібліотеки library@mnau.edu.ua
Міжнародний проєкт Bridge підготував чеклісти з переліком дій, які допоможуть провести дослідження та оприлюднити їх результати у доброчесний спосіб. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:
Бібліотека Миколаївського національного аграрного університету протягом року проводить доброчинні акції «Підтримай бібліотеку» та «Подаруй книгу бібліотеці»